Луганська міліція запевняє, що працює посилено

Неділя, 13 квітня 2014, 11:22

У Луганську та регіонах області працівники міліції здійснюють посилену охорону громадського порядку, вживають заходів щодо захисту жителів області від злочинних посягань, охороняють стратегічні об'єкти, адміністративних будівель і телекомпаній.

Про це заявиви начальник ГУ МВС України в Луганській області Володимир Гуславський, передає прес-служба обласної міліції.

Гуславський поінформував, що в постійному режимі патрулюють посилені наряди міліції з охорони громадського порядку.

На території області в постійному режимі працюють блок-пости з метою недопущення переміщення або ввезення зброї, вибухівки та інших засобів, які може бути використано для організації масових заворушень.

"Не допущено сплеск злочинних проявів. У разі вчинення кримінального злочину на місце події виїжджають посилені слідчо-оперативні групи. У штатному режимі проводяться оперативно-розшукові заходи із запобігання та розкриття злочинів, а також виявлення і затримання тих громадян, які незаконно носять зброю", - наголошується в повідомленні.

Також у міліції поінформували, що шляхом переговорів вжито вичерпних заходів щодо недопущення переміщення зі зброєю тих громадян, які нині перебувають у будівлі СБУ.

"Я ще раз звертаюся до всіх громадян. Ви маєте нас почути і зрозуміти. Напруження в суспільстві дійшло до критичної межі. Все, що залежить від міліції, ми виконуємо і виконуватимемо в рамках чинного законодавства. Ми здатні протистояти злочинним проявам і діятимемо адекватно в рамках закону "Про міліцію", - йдеться у зверненні Гуславського.

Але, зазначає начальник ГУ МВС України в області, закликами тільки з боку міліції соціально-політичну ситуацію в державі стабілізувати неможливо.

"Тому я закликаю всіх керівників підприємств, міст і районів області, лідерів громадських та політичних організацій розмовляти з громадянами, вислуховувати їхні сподівання і думки, намагатися не допускати провокацій і перетворення мирних акцій у масові заворушення", - закликав Гуславський.

Як відомо, ситуація в Луганську зараз дуже напружена - центр міста перекритий, по вулицях ходять люди зі зброєю.

Про це в ефірі Громадського ТБ у суботу повідомив керівник громадської мережі "Опора" в Луганську Олексій Корнелецький.

Він зазначив також, що сепаратисти розширюють захоплені території, збільшують барикади, просуваючись все далі від будівлі обласного СБУ.

"Там стоять озброєні люди, це, по суті, терористи", - розповів активіст.

При цьому Корнелецький наполягає, що правоохоронні органи не діють і не перешкоджають підвозу фурами піску і дров сепаратистам.powered by lun.ua