ГПУ проситиме Раду дозволити арешт Царьова, а він у Донецьку - активісти

Середа, 16 квітня 2014, 15:06

Генеральна прокуратура погодилася звернутися до Верховної Ради по дозвіл притягнути депутата й кандидата в президенти Олега Царьова до кримінальної відповідальності.

Як повідомляє Ярослав Бабич у Facebook, представники Автомайдану і "Правого сектора" вимагали у заступника генпрокурора Олексія Баганця не зволікати з арештом Царьова як сепаратиста.

"Ця розмова схилила пана Баганця до рішення про внесення до Верховної Ради України відповідного подання", - повідомляє Бабич.

"На вимогу Автомайдану Київ та "Правого сектора" Генеральна прокуратура готує подання про притягнення Царьова до кримінальної відповідальності", - зазначається у підписі до відео з місця зустрічі.

Крім того, прес-служба одного з автомайданівців заявляє, що Царьов був вивезений із ГПУ співробітниками УДО під прикриттям автоматників.

"Його повинні були привезти в прокуратуру Києва для подальшого допиту. Але УДО вивезло його через Жуляни в Донецьк. Прокуратура відправила терміновий лист на Мінінфраструктури й УДО, щоб борт із Царьовим повернули в Київ для забезпечення проведення слідчих дій. УДО всіх послало", - сказано в повідомленні.

"Царьов тепер у Донецьку, швидше за все, на зборах регіоналів. А у ВР подання Генпрокуратури. Ну й, звичайно, Автомайдан Київ під Радою зараз", - додається у ньому. 

Як відомо, прокуратури Луганської області та Києва розпочали кримінальне провадження за фактом вчинення Царьовим дій, спрямованих на зміну меж території України. Матеріали справ об’єднані в одне провадження, яке вестиме прокуратура Києва. powered by lun.ua