У Маріуполі в результаті операції вбито 3 бойовиків, 63 затримано - Аваков

Четвер, 17 квітня 2014, 08:18

У Маріуполі МВС провело операцію у відповідь на атаку на військову частину Національної гвардії, у результаті, за попередніми даними, 3 бойовики вбиті, 13 поранено, 63 затримано.

Про це повідомляє міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook.

"Маріуполь. Уночі, у відповідь на атаку на військову частину Національної гвардії в Маріуполі підрозділу МВС провели операцію з локалізації банди нападників, яких нараховували близько 300 людей", - написав він.

"Після того, як військову частину нападники закидали запальними фугасами й "коктейлями Молотова" і відкрили вогонь по постових – нацгвардійці відкрили попереджувальний вогонь. Потім, після попередження, відповідно до статуту – при повторенні атаки – вогонь на ураження", - повідомляє міністр.

За словами Авакова, "за тривогою були підняті всі підрозділи міліції МВС Маріуполя" і "спільними зусиллями озброєної міліції та Нацгвардії – після короткого бою банда нападників була розсіяна, в основному локалізована й роззброєна".

"Серед службовців МВС втрат немає. За попередніми даними серед бойовиків, що нападали, - 3 убитих, 13 поранених, 63 затриманих. Вилучено зброю. Засоби зв'язку й телефони російських операторів. Іде встановлення осіб затриманих нападників", - написав Аваков.

 
 
 
 
Все фото с сайта 0629.com.ua 

Він уточнює, що "операція триває".

"Спецпідрозділ МВС продовжує переслідування однієї з озброєних груп. На вулицях працюють патрулі міліції… СБУ разом із міліцією документують факти", - написав він.

Раніше, "враховуючи такий агресивний напад на військову частину", угруповання МВС було підкріплене спецназом Омега, була "перекинені вертольоти".powered by lun.ua