Партія регіонів бунтує й називає злочином розправу з сепаратистами

Четвер, 17 квітня 2014, 11:52

Партія регіонів вважає злочином  застосування сили до "протестувальників" на сході України й не буде голосувати в парламенті, доки її вимоги не виконають.  

Про це заявив депутат від Партії регіонів Микола Левченко.

Він сказав, що гинуть його земляки – люди, а не злочинці: "Гинуть люди, які вийшли під кулі за свої переконання. Точно так само, як ішли під кулі хлопці на Майдані Незалежності в Києві…".

"Ви прийшли до влади збройним шляхом, а потім легалізували свою владу за допомогою тушок, зрадників Партії регіонів…", - заявив Левченко.

"Прийшовши до влади, ви почали діяти, як гауляйтери, і за допомогою своїх західних консультантів наводити тут німецькі окупаційні порядки. А у відповідь ви отримали російський бунт на сході України. І далеко не безглуздий", - сказав він

Левченко зачитав резолюцію з'їзду депутатів усіх рівнів, що пройшов напередодні в Донецьку.

Він наголосив, що Партія регіонів вважає неприпустимими й протизаконними спроби застосування збройних сил для "придушення акцій протесту" на сході України.

"Солдати, ви стріляєте у своїх людей. Запам'ятаєте це", - заявив Левченко.   

"Регіонал" нагадав, що його депутати на з'їзді в Донецьку зажадали внесення змін до Конституцію з поділом повноважень між регіонами й центром, надання російській мові статусу другої державної, а також виборів голів обласних і районних рад, розпуску обласних і районних адміністрацій тощо.  

"Народ вимагає референдум", - заявив Левченко

Він також заявив, що жоден громадянин, який вийшов на акції протесту, не повинен понести кримінальну відповідальність.

"Ми наполягаємо на ухваленні закону про звільнення таких людей від покарання на будь-якій стадії слідства… Точно такий же закон, який був прийнятий у відношенні мітингувлаьників на Майдані у Києві", - сказав Левченко.

"Поки не будуть виконані наші вимоги, Партія регіонів відмовляється голосувати за які б то не було рішення", - заявив він.

"Українська правда"powered by lun.ua