Яценюк: Це наш Крим, це наша Ялта, Владімір Владіміровіч

П'ятниця, 18 квітня 2014, 13:07

Прем'єр Арсеній Яценюк заявляє, що Україна збирається "відбивати" Крим у Росії.

Про це він заявив під час години уряду у ВР у п’ятницю.

"Ми разом з міжнародної спільнотою будемо далі крок за кроком відбивати Крим назад в політичному і дипломатичному сенсі, як ми це робили в ООН", - заявив він.

"Три з чотирьох учасників Женевської зустрічі чітко заявили, що ніхто ні за яких обставин не визнає анексію Криму Росією", - наголосив прем’єр.

"Наша вимога залишається незмінною - Крим є територією України. Чи то в людей з Донецька, чи зі Львова, Тернополя, Луганська – у нас вкрали нашу власність. Це наш Крим, це наша Ялта, це наше море, це наша територія, Владімір Владіміровіч", - наголосив Яценюк.

Він нагадав, що в Радбезі ООН тільки одна країна заблокувала рішення – це була Росія.

"Генасамблея ООН – безпрецедентне рішення, коли 100 членів (з 190) ООН проголосували за територіальну цілісність і підтримку України і Криму в складі України. це більшість від всього складу ООН", - наголосив він.

"Завтра вранці питання Криму вирішити складно, але ми маємо бути впевнені, що при нашому житті сучасна українська історія напише про те, що ті, хто захоплював Крим, вибачається перед українським народом, і Крим був є і буде українським", - сказав він.

powered by lun.ua