Під захопленою СБУ оголосять "нову владу" і "Луганську народну республіку"

Понеділок, 21 квітня 2014, 15:40

У Луганську проходять мітинги – збори у районах, де висувають кандидатури "нової влади", яку оголосять на мітингу о 14:00 біля захопленої будівлі облуправління СБУ.

Про це на мітингу в Луганську оголосили ведучі, які виступали зі сцени, пише 0642.

За їх даними, о 14:00 "усі зберуться на площі перед СБУ, від кожного району приїде делегація, представлять своїх кандидатів".

Як зазначає видання, наразі біля захопленої будівлі СБУ перебуває близько 500 осіб.

Учасники мітингу заспівали гімн Росії, приклавши руку до серця. 

Станом на 15:30 у Луганську перед будівлею захопленого обласного управління Служби безпеки на "народний сход" зібралося кілька тисяч людей, повідомляє Інтерфакс-України. На сцені встановлено прапор так званої Донецької народної республіки.

Люди скандують "Росія!", "Референдум!". Мітингувальники виступають за створення федерації з подальшим приєднання до Російської Федерації. Виступ одного з активістів із закликом "Ми за федерацію у складі Росії" зустріли бурхливими оваціями.

Також проходить реєстрація представників міст і районів, які представлятимуть Луганську область у "народному сході", вже зареєстровано 17 таких представників.

Напередодні "керівник армії Південно – Сходу" Валерій Болотов біля будівлі Луганської СБУ оголосив про створення єдиного штабу Південно-Сходу, який базуватиметься в Донецьку і координуватиме зусилля штабів в інших регіонах,спрямовані на повалення влади.

Про це повідомив блогер yadocent.

За його словами, 21 квітня загарбники будівлі СБУ оголосять про створення "Луганської народної республіки".

У планах організаторів винести на "референдум" в числі інших і такі питання: "Ви за Луганську область в якості федерального суб'єкта Росії?". Альтернативне питання : "... федерального суб'єкта України".

 
 

Джерело відео - Русский ГоризонтГромадське ТБ  powered by lun.ua