Регіонали погрожують не голосувати за амністію сепаратистів

Четвер, 24 квітня 2014, 12:45

Партія регіонів буде голосувати за амністію сепаратистів лише після підписання її меморандуму про врегулювання конфлікту на Сході Україні.

Про це заявив у четвер журналістам член фракції ПР Борис Колєсніков.

Він вчергове нагадав владі про необхідність діалогу з мешканцями сходу, "а там, де діалог не допомагає, потрібно ухвалювати відповідні рішення".

"Окрім того, юридично амністія це пробачення злочину. Люди, з якими ми зустрічалися, кажуть: Ми не вважаємо себе злочинцями, а тому, будь ласка, виконайте наші вимоги, а вже потім переходьте до амністії", - сказав регіонал.

Колєсніков, у відповідь на запитання журналістів, запевнив, що з вбивцями місцевих жителів він не спілкувався. На запитання чи зустрічався він з Ахмєтовим і чи обговорював з ним його підтримку сепаратизму, регіонал заявив, що Ахмєтов "ніколи не підтримував сепаратизму на Донбасі", а крім того докладає зусиль для стабілізації ситуації в регіоні.

Водночас Українська правда одразу ж отримала від Колєснікова звинування у зв'язку з групою Росукренерго. За спостереженням кореспондента УП, зазвичай Колєсніков починає відповідати журналістам звинуваченнями, якщо у нього немає суттєвих контраргументів.

Українська правдаpowered by lun.ua