У Донецьку сепаратисти організували мовлення російського ТБ

26 переглядів
Неділя, 27 квітня 2014, 17:42

Сепаратисти у Донецьку заявили про те, що їхні фахівці налагодять мовлення російських телеканалів в регіоні, встановивши необхідне обладнання в донецькому телецентрі.

"У будівлю зайшли наші інженери, будуть налагоджувати мовлення російських телеканалів, це процес тривалий. Будівля знаходиться під нашим контролем. Можна йти і продовжувати мітинг", - повідомив один з екстремістів, передає РИА-Новости.

Після цієї заяви частина людей почала йти від телецентру.

Як повідомляє видання Острів, пізніше з будівлі вийшов один з представників сепаратистів і заявив: "Зараз фахівці працюють над тим, щоб до вечора на "27 каналі" запустити канал Донецької народної республіки".

У приміщення телерадіокомпанії занесли супутникову тарілку і якісь пакети.

"У нас є своє радіо, але нас не пускають на головне телебачення... Прохання всіх підтягнутися колоною. Потрібно всім туди, щоб вони правильно висвітлювали те, що у нас відбувається", - заявила одна з виступаючих в ході мітингу на площі Леніна.

За її словами, "про допомогу просить" "співголова тимчасового уряду" самопроголошеної Донецької народної республіки Денис Пушилін.

Вхід до будівлі охороняють чоловіки з нашивками "Оплот". "Телеканал наш" , - заявив один з прихильників ДНР.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", після того, як була включена ретрансляція російського телеканалу "Росія-24", протестувальники залишили будівлю ОДТРК, залишивши в телецентрі свою охорону і фахівців.

"Ніхто будівлю не звільняв - просто пішли мітингувальники. Там знаходиться наша охорона і техніки, а також колектив ОДТРК", - повідомив один з активістів в неділю.

За його словами, зараз на аналоговому сигналі місцевого "​​27-го каналу" вже ретранслюється канал "Росія-24", а на цифровому триває мовлення Донецького ОДТРК і припиняти його не планується.

Під ДонОДТРК - мітинг проросійських активістів, які захопили будівлю. Усі фото - "Остров"
Над ОДТРК підняли прапор самопроголошеної Донецької республіки
Вхід до будівлі охороняють чоловіки з нашивками "Оплот".

Як відомо, в неділю екстремісти, які взяли під контроль будівлю Донецької обласної державної телерадіокомпанії, занесли в приміщення супутникову тарілку, кабелі, а також інше телевізійне обладнання.

За їх словами, українські телеканали будуть відключені.

У будівлі залишаться сепаратисти для його охорони.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua