МЗС: У Росії дозволено знати тільки те, що каже Великий брат

Середа, 30 квітня 2014, 16:20

МЗС констатує моральну деградацію засобів масової інформації й стрімке погіршення ситуації зі свободою слова в Росії.

Про це на брифінгу сказав директор департаменту інформаційної політики МЗС Євгеній Перебийніс, передають Українські новини.

"Зачищення Кремлем друкованих видань і телеефіру вже практично завершена. Отут офіційна і єдино правильна точка зору вже не має будь-якої альтернативи", - сказав він.

"Зачищення Інтернету, якщо брати до уваги останні законодавчі ініціативи в Росії, перебуває на завершальному етапі", - сказав Перебийніс.

При цьому він відзначив, що тепер громадянам Росії може бути заборонено відвідувати не тільки російські, але й закордонні сайти, де розміщається не санкціонована Кремлем інформація.

"По суті, сьогодні в Росії побудований режим оруелівського типу, де дозволено знати тільки те, що говорить Великий брат. Пропаганда, брехня й дезінформація в сучасній Росії виведені сьогодні на рівень державної політики", - сказав Дещиця.

"У роботу цією пропагандисткою машини включені практично всі існуючі ЗМІ", - додав він.

У зв'язку із цим він підкреслив, що в Росії відбувається не тільки професійна, але й моральна деградація російських ЗМІ.

Зокрема Перебийніс сказав, що дана ситуація чітко проглядається при висвітленні російськими ЗМІ останніх подій в Україні.

Як повідомлялося, Рада національної безпеки й оборони рекомендує МЗС ввести процедуру акредитації російських засобів масової інформації в Україні.powered by lun.ua