На Донеччину прийшов "Дніпро": згорнув "референдум'', взяв міськраду під охорону

Неділя, 11 травня 2014, 17:34

У Красноармійськ увійшли військові батальйону "Дніпро" Національної Гвардії: військові взяли під охорону Красноармійську міськраду і міськвідділ міліції.

Як повідомляє місцеве видання 06239, на вході до міськвідділу виставлено охорону з 6 бійців, озброєних АК 74, АКСУ, АКС 74 У.

Міськвідділ міліції блокований броньованими автомобілями Приватбанку, входи і виходи заблоковані кулеметними точками.

Організатори референдуму згорнули практично всі виборчі дільниці. Кажуть, що їм це довелося зробити під тиском військових Нацгвардії . Бійцями захоплені бюлетені і списки виборців.

На площі Шибанкова залишаються близько 100 прихильників ДНР, які говорять, що будуть відстоювати свої ідеали до кінця. Активісти очікують зі свого боку підкріплення.

У свою чергу заступник глави Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан повідомив, що добровольчий батальйон МВС України "Дніпро", батальйон Територіальної оборони Дніпропетровської області та загони оперативного командування "Південь", 11 травня приступають до патрулювання території Красноармійського, Добропільського , Великоновосілківського , Олександрівського районів Донеччини - "для боротьби з масовими пограбуваннями, вбивствами і викраданнями людей".

Введення батальйону, за словами Корбана, здійснили "на прохання жителів Донецької області, зважаючи на втечу та ухиляння від виконання службових обов'язків деякими чиновниками місцевої влади та правоохоронних органів".

''Мета операції - підтримка правопорядку, нейтралізація мародерів, бандитів, кримінальних елементів. Прохання до донеччан сприяти патріотам Дніпропетровщини", - зазначив Корбан. powered by lun.ua