У Красноармійську стрілянина. Є жертви

Неділя, 11 травня 2014, 20:18

У Красноармійську під міськвиконкомом відбулася перестрілка між українськими силовиками і цивільними.

Як повідомляє кореспондент Української правди, озброєні люди, які раніше прибули в місто, прямували на машині до міськвиконкому.

За словами очевидців, дорогу йому перегородили місцеві протестувальники. Для забезпечення проїзду бійці відкрили вогонь у повітря.

Після цього вони потрапили в будівлю міськвиконкому і там залишалися якийсь час.

Разом з тим стало відомо, що серед місцевих є двоє поранених, один з учасників мітингу був убитий.

Як повідомив журналіст Тимур Олевський, "батальйон Дніпро ... Стріляв по натовпу протестувальників. Одного вбили. Одному прострелили ногу".

Також Олевський зазначив: "Сейчас мы понимаем, что мы знаем про батальон Днепр со слов местных жителей. Никто у солдат не спросил". 

Однак пізніше додав, що тому, що це - "Дніпро", є заява на камеру одного з озброєних людей у камуфляжі.

Разом з тим журналіст Ілля Азар повідомляє: "Ще одного поранили в груди. На чотирьох машинах виїхали гвардійці, влаштувавши безладну стрілянину проти беззбройних''.

Фото @A3AP
 
 

Станом на зараз під будівлею міськвиконкому розклали багаття, на площі знаходиться кількадесят цивільних.

Фото Катерини Сєргацкової

Як відомо, раніше 11 травня в Красноармійськ увійшли військові батальйону "Дніпро" Національної Гвардії: військові взяли під охорону Красноармійську міськраду і міськвідділ міліції.

Міськвідділ міліції блокований броньованими автомобілями Приватбанку, входи і виходи були заблоковані кулеметними точками.

Разом з тим місцеве населення непривітно зустріло приїхали бійців Нацгвардії. На відео бійцеві батальйону, перекриваючи його пояснення, говорять, що він даремно сюди приїхав.

Джерело відео - Катерина Сєргацкова

Українська правда powered by lun.ua