Військових-дезертирів з Одещини упіймали, вони проривалися в Донецьк

Понеділок, 12 травня 2014, 11:27

Одеські правоохоронці затримали у Миколаївській області військовослужбовців, які втекли 11 травня з частини у селищі Чабанка.

"Їх було затримано вночі на території сусідньої Миколаївської області.  У дезертирів вилучено автоматичну зброю та боєприпаси", - повідомляє прес-служба МВС.

Відомство нагадує, що 11 травня з 4 до 9 ранку з військової частини у с. Чабанка Комінтернівського району Одеської області втекли троє військовослужбовців, які заволоділи трьома автоматами АКС-74 та боєприпасами до них. Погрожуючи місцевому жителю, вони заволоділи його транспортним засобом і намагалися покинути Одеську область.

Правоохоронцями було введено оперативний план "Сирена". Утікачі були затримані на території Миколаївської області. "Перед цим вони скоїли розбійний напад на автозаправну станцію", - повідомляє МВС.

Як повідомляють "НикВести", озброєних одеських дезертирів затримали в Коблево.

Керівник "Народного ополчення Миколаєва" Микола Тросиненко розповів виданню, що вони перевернулися у викраденому автомобілі, прориваючись у напрямку Донецька.

За його словами, дезертири хотіли потрапити в Донецьк транзитом через Миколаїв і Херсон, і навіть украли для цієї мети автомобіль "Chery Amulet". Однак у Миколаївській області машина втікачів, рятуючись від переслідування, перевернулася. Оскільки дезертири після аварії були у стані шоку, стріляти при затриманні не довелося.

"Їх затримали вже ввечері на кордоні Одеської та Миколаївської областей у селі Глибоке. Вони вкрали автомобіль, за ними була гонитва, вони перевернулися, тому обійшлося без стрілянини. Їх узяли в шоковому стані", - зазначив Тросиненко.

Міністерство оборони повідомляє, що трьох дезертирів затримали близько 3:00 12 травня на трасі Одеса - Миколаїв, поблизу повороту до с. Глибоке.

"Вони з’їхали з дороги в кювет, намагаючись втекти. При затриманні дезертири опору не чинили. В автомобілі було виявлено викрадену зброю", - підтверджує Міноборони.

Утікачі – уродженці Донецької області молодший сержант Богдан Дмитренко (1992 р.н.) і молодший сержант Віталій Русин (1994 р.н.), а також уродженець Одеської області старший солдат Анатолій Кавун (1990 р.н.).

Начальник міліції Одеської області Іван Катеринчук подякував особовому складу, який брав участь у пошуках і затриманні озброєних правопорушників.

"Будь-яке порушення громадського порядку і спокою на території Одеської області, а також інші правопорушення будуть припинятися найжорсткішим чином всіма наявними силами і засобами відповідно до чинного законодавства України", - пообіцяв він. powered by lun.ua