Наливайченко: В Одесі в будинку профспілок людей могли труїти

Вівторок, 13 травня 2014, 12:34

В Одесі в Будинку профспілок під час пожежі 2 травня невстановлені особи  могли використовувати отруйну речовину, від якої і загинула частина людей. 

Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, коментуючи хід розслідування масової загибелі учасників сутичок в Одесі.

За його словами, вже замовлені відповідні експертизи МВС, а міжнародні експерти зможуть закінчити роботу над своїми висновками у цій справі вже найближчим часом. 

Наливайченко додав , що "силовики зараз ретельно розслідують склад цієї речовини, а також всі обставини того, хто і коли ті з якою метою міг пронести отруту в Будинок профспілок".

Голова СБУ також зазначив, що слідство встановило: 2 травня та 9 травня в Одесі діяли диверсійні групи і проросійські бойовики.

Як відомо, в Одесі 2 травня проросійські сепаратисти напали на українських футбольних фанів, була перестрілка. Пізніше фанати, а також звичайні одесити, обурені нападом, погнали сепаратистів до Куликова поля, де був їхній табір. Сепаратисти сховалися в Будинку профспілок, який знаходився на площі.

Там сталася пожежа.

Прихильники єдиної України намагалися допомогти сепаратистам, які опинилися в будівлі, проте всіх врятувати не вдалося.

Станом на 12 травня, в сутичках в Одесі загинули 48 людей.powered by lun.ua