МВС про бій під Краматорськом: Поранених десантників добивали снайпери

Середа, 14 травня 2014, 08:46

Бойовики, які напали на українських десантників у вівторок використовували зброю, якої українська армія не має, їх підтримували снайпери.

Про це повідомляє прес-служба МВС, описуючи подробиці бою.

За словами прес-секретаря начальника Генерального штабу, підполковника Олексія Дмитрашковського, нападників було близько 30-40 чоловік. Місцеві жителі розповіли, що вони приїхали на двох "Газелях" і " Жигулях".

"Перший постріл був з гранатомета, потрапив прямо в двигун БТРа, який йшов другим у колоні, почався бій. Бій тривав годину. За результатами бою загинуло 6 десантників і 9 отримали поранення, з цих 9 у двох контузія, 7 поранених. Всі доставлені в лікарню", - розповів Дмитрашковский.

Він також додав, що внаслідок бою десантники втратили один БТР і одним "ГАЗ- 66" з мінометної установкою.

Представник Генерального штабу зазначив, що засідка була організована біля дамби. Нападники були озброєні снайперськими гвинтівками, з яких нібито дострілювали поранених, і РПГ, якого на озброєнні в української армії немає. На місці засідки знайшли рюкзак з боєприпасами.

Дмитрашковський зазначив, що з боку ворога були також поранені й убиті. Коли десантники стали відбиватися, то терористи почали відтягували своїх поранених і вбитих і бігти.

За інформацією представника Генштабу, на даний момент вже проведена зачистка району.

Українська правдаpowered by lun.ua