Путін vs Порошенко: суд визнав законним арешт російських рахунків Roshen

Середа, 14 травня 2014, 15:09

Московський міський суд визнав законним арешт російських рахунків кондитерської компанії Roshen майже на 3 млрд рублів.

Про це повідомила адвокат компанії Віолета Волкова в середу "Інтерфаксу".

Таким чином, апеляційна скарга на рішення Тверського суду була відхилена.

Адвокат наголосила, що збирається і далі оскаржувати дане рішення.

"Roshen не є процесуальною особою у справі. Це юридична особа. Корпорації не пред'явлені жодні звинувачення. Немає цивільних позовів. І на підставі чого була розрахована така сума, було незрозуміло", - сказала Волкова.

Вона також наголосила, що сума "заморожених" коштів може бути вже й більшою.

"Ті гроші, які надходять на рахунки Roshen, уже після заморозок не можуть бути використані, тому що всі розрахункові операції вже заморожені", - сказала Волкова.

У березні стало відомо, що Тверський суд Москви у рамках цивільного позову, ініційованого холдингом "Об'єднані кондитери" проти російських підприємств корпорації Roshen, наклав арешт на рахунки компанії в РФ.

"Кошти, які перебувають на даних рахунках, призначалися винятково для здійснення господарської діяльності на території Російської Федерації, а також на інвестування будівництва нової фабрики. Сума коштів, на які накладено арешт, становить 2,8 млрд рублів", - заявляв Roshen 21 березня.

Корпорація Roshen, заснована нинішнім кандидатом у президенти України Петром Порошенком, - один із найбільших в Україні виробників кондитерських виробів.

Вона включає в себе Київську, Маріупольську (Донецька обл.), Кременчуцьку (Полтавська обл.) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат "Бершадьмолоко" (Вінницька обл.), а також два виробничі майданчики Липецької кондитерській фабрики (РФ), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина).

Виробництво в Липецьку спробували налагодити після того, як у Росії з'явилися претензії до української продукції корпорації Порошенка.

Корпорація виробляє до 200 видів кондитерських виробів: шоколадні й желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети й торти. Загальний обсяг виробництва сягає 450 тис. тонн продукції на рік.powered by lun.ua