"Ввічливий" Лавров каже, що РФ не буде посилати війська в Україну

Середа, 14 травня 2014, 15:04

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що у Москви немає наміру направляти війська на територію України.

Про це він сказав у середу, повідомляє "Інтерфакс".

"У нас немає ніяких намірів відправляти якісь загони куди б то не було", - сказав Лавров.

Так він відповів на запитання, чи можуть російські війська з'явитися в Донецьку або в Луганську, якщо Москва визнає нелегітимними вибори президента України 25 травня.

Також Лавров висловив думку, що Захід не може всерйоз розглядати введення економічних санкцій проти Росії, оскільки відчуває відповідальність за світову економіку.

"Я не думаю, що економічні санкції всерйоз розглядаються з точки зору відповідальності Заходу перед світовою економічною системою", - сказав Лавров.

Глава російського зовнішньополітичного відомства зазначив, що не став би в контексті санкцій проти Росії у зв'язку з ситуацією в Україні говорити про обмеження, накладені на Іран.

Крім того, глава МЗС заявив, що Росія не відповіла на санкції Заходу, оскільки не хоче конфронтації.

"Як ви знаєте, ми ввічливі люди", - сказав Лавров, відповідаючи на запитання, чому російська сторона не ввела відповідні санкції щодо західних країн.

"Ми не хочемо конфронтації", - заявив глава МЗС РФ, додавши, що в Москві можуть подумати про відповідні кроки у випадку, якщо " істерія буде продовжена".

Як відомо, мем "ввічливі люди" виник, коли в Криму з'явилися озброєні люди у військовій екіпіровці без розпізнавальних знаків.

Під час "прямої лінії" президент Росії Володимир Путін визнав, що "ввічливі люди" насправді були представниками російських збройних сил.powered by lun.ua