Єфремов пригрозив Турчинову відповідальністю за нинішню АТО

Середа, 14 травня 2014, 18:27

Глава фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов підтримує ідею єврокомісара Штефана Фюле про проведення національного круглого столу на Сході України.

Про це він сказав в ході засідання першого національного круглого столу єдності в Києві в середу.

Єфремов висловив здивування тим, що "на круглий стіл не запрошений жоден представник Луганської області" (як відомо, Єфремов родом з Луганська, очолював Луганську ОДА з 1998 по 2005 рік - ред.).

За словами регіонала, люди на Сході "трошки по-іншому думають" і задають питання: "у нас що, сьогодні влада робить все, щоб викинути ці території з України?". Єфремов сказав, що "кожен день приймаються рішення, що люди телевізор вже не хочуть дивитися".

На думку Єфремова, крім безпеки людей хвилює ще й питання "історичної правди":

"У нас її по-різному бачать і по-різному ставляться. Коли вона спотворюється тільки в один бік - це викликає обурення у людей", - заявив Єфремов.

Регіонал заявив, що підтримує Фюле, який висловив сподівання, що наступний стіл пройде на Сході України.

Єфремов вважає "дурістю рішення проблеми за допомогою армії". За його словами, потрібно "дати людям гарантії вирішення їх проблем. Шляхом переговорів".

Також регіонал пригадав, що у вівторок в Угорщині був засуджений 92 річний екс-міністр внутрішніх справ за придушення антикомуністичного заколоту в 1956 році і пригрозив Турчинову відповідальністю за нинішню АТО: "Історія таких речей не прощає".

Як відомо, Єфремов очолює фракцію Партії регіонів у парламенті.

Колишній почесний лідер партії Віктор Янукович оголошений в міжнародний розшук за злочини проти людяності.

Під час правління режиму Януковича були вбиті понад сотні людей. Ще близько сотні вважаються зниклими без вісті.

Українська правдаpowered by lun.ua