В Одесі і Донецьку мітингували сепаратисти. ДНР кличе "помирати за них"

Неділя, 18 травня 2014, 16:29

В Одесі та Донецьку пройшли малочисельні мітинги прихильників федералізації.

Так, в Одесі кілька сотень проросійських активістів прийшли на Куликове поле, де пройшла акція 'Одесса не сдается'.

Мітинг, перший після сутичок і заворушень 2 травня, пройшов спокійно, повідомляє Думская.net.

Активісти, які зібралися перед Будинком профспілок, вшанували пам'ять  загиблих у пожежі 2 травня, повідомляє "Інтерфакс-Україна" .

Мітинг відбувся без прапорів і майже без виступів активістів.

Невелика кількість учасників закликала інших ігнорувати позачергові президентські вибори 25 травня та боротися проти 'київської  хунти'.

Порядок на мітингу забезпечували близько сотні міліціонерів.

Разом з тим у Донецьку також пройшов мітинг сепаратистів. На ньому зібралася рекордно мала кількість учасників - близько 300 осіб, повідомляють Новости Донбасса.

Через годину на площі стало ще менше людей. 

Перед присутніми виступив лідер терористичної організації "ДНР" Денис Пушилін, який закликав мешканців Донецька вступати в "озброєні війська" терористів.

Пушилін при цьому заявив, що ''на нашій території (маючи на увазі ДНР, а точніше - Жовтневу площу в Донецьку, яку терористи і проголосили своєю 'республікою') тепер є окупанти''.

''Я дуже сподіваюся, що чоловіки обійдуться без жінок, до яких раніше звернувся Ігор Стрєлков (Ігор Гіркін, офіцер ГРУ РФ, який закликав жінок Донбасу озброюватися і йти до терористів воювати) і в найкоротші терміни ми звільнимо нашу територію'',- заявив Пушилін.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!