Рада дозволила військовим в Луганській і Донецькій областях голосувати за військовим квитком

Вівторок, 20 травня 2014, 12:57

Верховна Рада надала військовослужбовцям, які перебувають на території Донецької та Луганської областей, право голосувати на виборах президента 25 травня за наявності військового квитка.

Про це йдеться в законопроекті № 4905, повідомляють Українські новини.

За нього проголосував 241 депутат за мінімально необхідних 226.

Прийнятий закон дозволив окружним виборчим комісіям у разі потреби збільшувати, в тому числі у день голосування, чисельність дільничних виборчих комісій до 18 осіб.

Крім того, згідно з ним, у разі неможливості передачі виборчих бюлетенів від Центральної виборчої комісії окружної або від окружної - дільничної такі бюлетені вважаються невикористаними і погашаються шляхом передачі для знищення підприємству-виробнику.

Як повідомлялося, заступник голови ЦВК Андрій Магера вважає, що можливі труднощі з проведенням голосування або навіть неможливість проведення голосування на окремих виборчих дільницях не вплине на легітимність виборів Президента.

Голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута впевнений у повноцінній організації голосування на виборах президента в Донецькій області.powered by lun.ua