Турчинов перед фіналом АТО наказав позбутися терористів

Середа, 21 травня 2014, 19:22

Голова Верховної Ради та в.о. президента України Олександр Турчинов проінспектував позиції Антитерористичної операції під Слов'янськом перед фінальним етапом АТО, і дав завдання силовикам очистити регіон від терористів.

Про це повідомила прес-служба парламента.

Зокрема, Турчинов побував у новому військовому таборі Антитерористичної операції під Слов'янськом, де відбулась нарада із керівництвом АТО за участю глави МВС Арсена Авакова, міністра оборони Михайла Коваля та командувача Нацгвардією Степана Полторака.

Під час наради обговорили основні задачі та завдання фінального етапу Антитерористичної операції.

Турчинов відмітив покращення матеріально-технічного забезпечення наших військових.

"Матеріально-технічна база наших військових щодня покращується", - сказав він, додавши, що в розпорядження АТО було передано сучасні засоби зв'язку.

Окрім того Турчинов провів нараду з керівництвом силового блоку Донецької та Луганської областей щодо організації та проведення президентських виборів 25 травня та створення умов для участі у виборах мешканців регіону. 

Керівник парламенту відзначив зміни настроїв людей на Донбасі, "які почали розуміти, що терористи-сепаратисти ведуть регіон у безодню".

"Саме тому в цих регіонах посилилась підтримка дій української влади щодо боротьби із терористами", - сказав Турчинов, наголосивши, що під час візиту поставив завдання перед силовими структурами повністю очистити регіон від терористів та "повернути мир та спокій у Донецькі та Луганські області".

Українська правдаpowered by lun.ua