Порошенко відмовився йти до Шустера на дебати з Тимошенко

П'ятниця, 23 травня 2014, 12:42

Кандидат у Президенти України Петро Порошенко не братиме участь у програмі "Шустер LIVE" у п’ятницю, 23 травня.

Про це повідомляє прес-служба політика.

Офіційною причиною такого кроку називають "щільний графік зустрічей, запланований на цей день"

У прес-службі заявили, що Порошенко вдячний студії Савіка Шустера за запрошення і скористається ним іншим разом.

"Ефір на центральному телебаченні — це завжди важливо і почесно для Петра Порошенка, оскільки дає можливість донести до великої кількості людей свою позицію і своє бачення з принципових питань. Але важливим є не лише проголошення намірів, а й втілення програми дій", - йдеться у повідомленні.

У цей день Порошенко нібито буде зустрічатися "з людьми у регіонах", також передбачене спілкування з Міністром закордонних справ Королівства Данія Мартіном Лідегором та Міністром закордонних справ Норвегії  Бьорге Бренде, а також зустріч з головою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінські.

Як відомо, раніше на Першому національному відбулося жеребкування щодо участі у "проекті "Національні дебати". Останньою трійкою, що дебатуватиме напередодні виборів, стали Юлія Тимошенко, Сергій Тігіпко та Валерій Коновалюк. Дебати за їх участю відбудуться 23 травня.

Напередодні у четвер Тимошенко заявила, що наполягає на проведенні прямих дебатів з Петром Порошенком, який є її головним опонентом по виборчій кампанії.

Українська правдаpowered by lun.ua