Путін заявив Меркель і Олланду, що хоче спокійних виборів в Україні

Неділя, 25 травня 2014, 01:55
Канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд і глава Російської Федерації Володимир Путін підтримали необхідність проведення президентських виборів в Україні.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на інформаційне агентство dpa.

Відповідні заяви вони зробили під час останньої телефонної розмови.

Лідери трьох держав висловилися за те, щоб вибори, наскільки це можливо, відбулися у всіх регіонах України і в спокійній атмосфері. Всі вони нібито стурбовані тим, що ситуація в країні залишається нестабільною.

У розмові представників трьох держав також йшла мова про необхідність інтенсифікації переговорного процесу з участю Росії, Європейського Союзу та України з метою врегулювання проблем в енергетичній сфері, підкреслює агенство.

Як відомо, раніше Путін заявив, що Росія готова працювати з органами влади, які сформуються після виборів.

Зазначимо, що ситуація на Сході України залишається напруженою і проведення там виборів опинилося під загрозою саме через цілеспрямовану діяльность бойовиків. Останні, як це неодноразово демонстрував офіційний Київ, пов'язані з Россійською Федерацією. Так, секретар РНБО Андрій Парубій стверджує, що диверсантів, яких закидають у східні області України, готують в Ростові-на-Дону.powered by lun.ua