Кернес проголосував в Ізраїлі

Неділя, 25 травня 2014, 17:02

Мер Харкова Геннадій Кернес проголосував на позачергових виборах президента України в Ізраїлі.

Міський голова Харкова Геннадій Кернес проголосував на позачергових виборах президента України у неділю в Ізраїлі, де він проходить курс лікування після поранення, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Він проголосував в ізраїльській лікарні", - повідомив директор департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко.

Як повідомлялося, 28 квітня Кернеса поранили під час пробіжки Бєлгородським шосе в Харкові. У місцевій лікарні швидкої та невідкладної допомоги йому зробили операцію, ввели його в медикаментозний сон і підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

У ніч на 29 квітня Кернеса перевезли в один зі шпиталів Ізраїлю. Там йому зробили ще кілька операцій, зокрема на хребті і на легенях.

2 травня заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що загроза життю Кернеса минула і його відключили від апарату штучної вентиляції легенів.

Як повідомив заступник прокурора Харківської області Костянтин Турков слідство опрацьовує чотири основні версії замаху, зокрема пов'язані з профдіяльністю, комерційними інтересами і протидією сепаратистам.powered by lun.ua