Колесніков назвав ДНРівців бандою сомалійських піратів

Вівторок, 27 травня 2014, 13:35

Президент хокейного клубу "Донбас" Борис Колесніков обурений "бандитськими діями представників так званої ДНР".

Так він прокоментував у заяві те, що в ніч на вівторок вони пограбували й підпалили хокейну арену "Дружба".

"Гравці клубу, керівництво команди й тисячі вболівальників висловлюють своє обурення з приводу бандитських дій представників так званої Донецької народної республіки, які сьогодні вночі скоїли розбійний напад на Арену "Дружба", розграбували палац (спорту) і влаштували пожежу", - йдеться в заяві. 

"Як я й говорив тиждень тому, діячі ДНР – це справжня банда сомалійських піратів, яким немає місця в майбутньому Донбасі", - зазначив Колесніков.

"У мене немає сумнівів, що всій цій злочинній структурі настане кінець і залишилося зовсім трохи для того, щоб жителям Донбасу стало зрозуміло, що і хто стоїть за їхніми мильними гаслами", - заявив він.

Колесніков запевнив уболівальників у тому, що арена продовжить своє функціонування, а команда буде продовжувати грати в "Дружбі".

"Сьогодні о 18.00 інженери, архітектори й будівельники закінчать огляд ушкоджень на Арені "Дружба". У клубу є всі сили й можливості для того, щоб протягом 90 днів, працюючи цілодобово, відновити арену. А юні хокеїсти й фігуристи зможуть приступити до занять 1 вересня", - сказав він.

Арена "Дружба", фото з сайту 62.ua

"У технічному плані арена буде повністю відновлена до початку чемпіонату КХЛ", - пообіцяв президент клубу.

Також Колесніков від імені гравців і тренерів подякував керівникам і тренерам практично всіх клубів КХЛ і ВХЛ, що підтримали в цій ситуації ХК "Донбас".

Крім того, ХК "Донбас" у своїй заяві, цитованій 62.ua, закликав "людей, які усе ще співчувають бойовикам так званої ДНР, які тероризують схід України, задуматися: чи таке "майбутнє" вони хочуть для себе й своїх дітей".

"У ніч із 26 на 27 травня озброєні люди увірвалися в Арену "Дружба", зв'язали охорону, винесли оргтехніку, плазмові екрани, засоби зв'язку, сейф, який перебував у фан-магазині, вкрали службовий автомобіль. Окремо була знищена серверна, у якій зберігалася інформація камер відеоспостереження. Наостанок вони підпалили споруду", - зазначає клуб.

Хокейна арена у Донецьку після пожежі

"Зусиллями підоспілих пожежних вогонь вдалося локалізувати. Арені "Дружба" завдано значну матеріальну шкоду. На щастя, людських жертв немає", - наголошують там.

"Цинічна й нахабна поведінка терористів викликала обурення і усієї хокейної громадськості, і хокейного клубу "Донбас", який представляє Україну в одній із найсильніших ліг світу – Континентальній хокейної лізі", - говориться в заяві.

Клуб наголошує, що арена "Дружба" для дончан була "символом спортивних перемог", а днями Арена отримала право приймати чемпіонат світу в Дивізіоні 1А.powered by lun.ua