У АТО підтвердили, що на боці терористів воюють кавказці

Вівторок, 27 травня 2014, 14:02

У прес-центрі АТО відзначають велику кількість кавказців серед терористів в Донецькій області.

Про це журналістам повідомив керівник оперативної групи з інформування антитерористичної операції (АТО) Владислав Селезньов, передають Українські новини.

"Серед бойовиків досить багато представників кавказької національності", - сказав він.

Крім того, він підтвердив інформацію про спроби деяких керівників терористичних груп, що діють в Донецькій області зв'язатися з керівниками антитерористичної операції для проведення переговорів.

"Після активних дій антитерористичної операції (26 травня в Донецьку) керівництво бойовиків звернулося до керівників АТО з метою провести переговори", - повідомив він.

Зокрема, до керівництва АТО звернувся диверсант Сергій Здрилюк (позивний Абвер), але переговори не увінчалися успіхом.

Таким чином, активна фаза АТО в Донецьку і Донецькій області триває.

Крім того, Селезньов зазначив, що сили антитерористичної операції постійно ведуть роботу з місцевими жителями для мінімізації втрат серед мирного населення.

Водночас, Селезньов наголосив, що офіційної інформації про вбитих мирних громадян у нього немає, але на всіх місцях можливих злочинів в Донецьку, вже працюють слідчі групи.

Також він підкреслив, що у складі антитерористичної операції працює уповноважений від прокуратури, який стежить за тим, щоб усі віддані українським силовикам накази відповідали національному і міжнародному законодавству.

Як повідомляло агентство, 26 травня сили АТО звільнили від терористів будівля донецького аеропорту ім. Прокоф'єва.

В ході операції по місцях розміщення терористів були нанесені авіаційні удари.

1 український військовий був легко поранений, більше 20 терористів - вбиті в ході проведення цієї операції в Донецьку.powered by lun.ua