ДНР зігнала 300 гірників на "боротьбу з фашизмом"

Середа, 28 травня 2014, 10:48

У Донецьку близько 300 шахтарів попрямували від Ленінського проспекту у бік площі Леніна, протестуючи проти проведення на сході України антитерористичної операції.

Про це повідомляє "ОстроВ".

Гірники поклали квіти до пам'ятника і провели короткий мітинг, головним лейтмотивом якого стало гасло "Фашизм не пройде!".

Учасники акції прибули до місця початку ходи організовано. У руках вони тримають прапор самопроголошеної Донецької народної республіки, на одязі у них "георгіївські стрічки".

Наразі колона гірників рухається Ленінським проспектом у центр міста.

Як повідомлялося раніше, на вимогу терористичної організації ДНР була припинено видобуток вугілля на шахтах державного підприємства "ДВЕК".

На даний момент зупинено роботу шахт "Октябpьский Рудник", ім. Абакумова, ім. Скочинського і "Трудовська".

Гірники саме цих підприємств беруть участь у ході проти антитерористичної операції.

Напередодні ці вуглевидобувні підприємства відвідали озброєні представники ДНР, погрожували підірвати шахтні стовбури і копри, вимагали зупинити роботу.

Про це повідомляють "Новости Донбасса".

На шахті "Трудовська" непрохані гості побили охоронця, зламали ворота, вимагали у директора виділити людей для "захисту завоювань ДНР".

Як повідомив лідер Незалежної профспілки гірників Донбасу Микола Волинко, такими методами сепаратисти намагаються зігнати до останнього їх форпосту в Донецьку якомога більше людей, виставивши їх живим щитом в ході можливої ​​зачистки українськими силовиками Донецької ОДА.powered by lun.ua