Кучма вважає, що Україна не зможе повернути Крим

19 переглядів
Середа, 28 травня 2014, 11:59

Екс-президент Леонід Кучма вважає, що Україна не зможе повернути Крим, і головним завданням для нової влади є збереження у складі України Донецької та Луганської областей.

Про це Кучма сказав під час спілкування з журналістами у Чернівецькій області 27 травня, повідомляє УНІАН.

"Раніше, перед закінченням свого президентства, я сказав, що хотів би подивитись на Україну без Кучми. Тоді був популярним такий рух. І зараз ми її бачимо", - сказав екс-президент.

"Крим ми вже втратили, і я вважаю, що повернути його вже нереально, адже Росія пішла ва-банк. Для неї назад дороги немає. Вона Крим вже ніколи не віддасть", - сказав Кучма.

"Зараз іде фактична війна на Донбасі. І головне завдання, яке стоятиме перед новим президентом, – зберегти Донецьку і Луганську області у складі України. Адже втрата території – це найгірше, що може бути", - заявив екс-президент.

Водночас Кучма висловився схвально з приводу проведення президентських виборів в один тур і наголосив на тому, що партійний принцип розподілу посад є неприпустимим.

Він вважає, що Україні пощастило з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, однак в цілому уряд складається із "некомпетентних людей".

"Тому дуже важливо, щоб зараз у Кабінет міністрів прийшли компетентні люди, які зможуть щось покращити в тому чи іншому міністерстві. І я дуже сподіваюсь, що Петро Порошенко зможе таких людей привести в уряд", - сказав Кучма.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua