МЗС РФ сам вирішив, чого хоче світова спільнота від України

Четвер, 29 травня 2014, 17:27

У Росії висловлюють глибоку стурбованість у зв'язку з подальшою ескалацією обстановки на Сході України".

Про це заявило МЗС Російської Федерації.

"В результаті військової операції, яку проводять нинішня українська влада, продовжує гинути люди", - сказано в коментарі від 29 травня.

"Регулярні обстріли, в тому числі за допомогою авіації і артилерії, міст і цивільних об'єктів несуть біль і страждання мирних громадянах. Серед постраждалих - літні люди та малолітні діти", - заявляють дипломати.

"Вчергове вимагаємо від київської влади зупинити братовбивчу війну, розпочати реальний національний діалог з усіма політичними силами та представниками регіонів країни з пошуку шляхів виходу України з глибокої кризи", - йдеться в повідомленні.

У МЗС РФ вважають "як і раніше актуальними домовленості, узгоджені в Женевській заяві 17 квітня і що розвитку в "дорожній карті" швейцарського головування ОБСЄ. Всі положення зазначених документів мають бути неухильно виконані" .

МЗС РФ закликав "західних партнерів використовувати весь свій вплив на Київ з тим, щоб зупинити скочування України до національної катастрофи".

Як відомо, СБУ заявляла, що володіє незаперечними доказами того , що бойовики на сході України фінансує Росія .

У четвер в.о. президента України повідомив, що в результаті обстрілу з російської зброї, впав український вертоліт і загинули 14 військовослужбовців.

У Держдепі США заявляли, що Україна має право застосовувати силу для забезпечення порядку в східних областях країни.

Як відомо, Росія не виконала умови женевських домовленостей і не сприяла деескалації конфлікту в Україні.

Українська правдаpowered by lun.ua