Парасюк закликає Майдан перебратися на схід

Четвер, 29 травня 2014, 18:07

Володимир Парасюк, який зі сцени Майдану погрожував Януковичу збройним штурмом "Межигір'я", закликав мітингувальників залишити Майдан Незалежності.

Про це він сказав Укрінформу.

"Майдан не означає місце у центрі Києва - Майдан став ідеологією і закликом до дій нової влади. Щоб зараз використовувати Майдан як місце для проживання, то я проти того", - сказав Прасюк.

"Звичайно, я не маю повноважень сказати - йдіть збирайте намети... Якщо люди там нічого не роблять і вони не контролюють владу, не активізуються, то їм справді потрібно роз'їжджатися по домівках", - додав він.

 

Він переконаний, що протестувальники з Майдану, які дійсно хочуть захищати свою державу, мають їхати до південно-східних регіонів.

"Сидіти на місці і нічого не робити - це трохи неправильно. Я би казав так: хто сильний і кричить, що хоче воювати і "дайте мені зброю", то приїжджайте в Дніпропетровськ, Донецьк чи Луганськ, і будете захищати територію держави", - сказав Парасюк.

Водночас він зауважив, що Майдан Незалежності у Києві - "це є сакральне місце, де вмирали наші герої, і в ніякому разі його не можна робити проїжджою частиною".

Як відомо, активісти відмовляються залишити Майдан - хочуть "контролювати владу".powered by lun.ua