Прокурор-"няша" попередила Чубарова про екстремізм та ліквідацію Меджлісу

Неділя, 4 травня 2014, 21:52

Призначена кремлівською владою прокурор Криму Наталія Поклонська оголосила попередження голові Меджлісу Рефату Чубарову про недопущення ведення екстремістської діяльності. 

Про це повідомляється на сторінці Facebook лідера Меджлісу.

"В будівлі Меджлісу Поклонська оголосила попередження голові Меджлісу Рефату Чубарову про недопущення ведення екстремістської діяльності, копію попередження вручено не було", - наголошується у повідомленні.

Незважаючи на прохання озвучити попередження на державній кримськотатарській мові, в цьому було відмовлено.

Пізніше з'явилося відео, на якому Поклонська зачитує попередження. У заяві йдеться про те, що у випадку непокори Меджліс буде ліквідовано, а його діяльність - заборонена. 

"Попереджаю Чубарова Рефата Абдурахмановича, голову Меджлісу кримськотатарського народу, про неприпустимість здійснення екстремістської діяльності, роз'яснюю, що якщо якщо зазначене попередження про порушення федерального законодавства (РФ) не будуть усунуто, встановленим законом "Про протидію екстремістській діяльності" від 25.07.2002 року №114 ФС, Меджліс кримськотатарського народу буде ліквідований і його діяльність на території Російської Федерації заборонена. Попередження може бути оскаржене в суді", - заявила "прокурор".

Однак копію даного документа так і не надала, тож оскаржити його в суді буде проблематично. 

У свою чергу лідер Меджлісу Рефат Чубаров прокоментував подію та розповів, як організовувалася та відбувалася зустрі. 

Джерело відео - Шевкет НаматуллаевНариман Джелял ·

Українська правда powered by lun.ua