Голова Держприкордонслужби подав у відставку — журналіст

П'ятниця, 13 червня 2014, 02:09

Активісти, які пікетували будівлю Державної прикордонної служби України, досягли своєї мети — керівник відомства Микола Литвин подав у відставку.

Про це повідоми журналіст 1+1 Григорій Жигалов.

"Активісти, які пікетували прикордонслужбу, свого досягли — Литвин підписав рапорт про відставку", - написав він на своїй Facebook-сторінці.

 

Згідно із законом про "Державну прикордонну службу України", голову Державної прикордонної служби призначає на посаду президент за поданням прем'єр-міністра та припиняє його повноваження на цій посаді.

Як відомо, 12 червня кілька десятків мітингувальників намалися штурмом взяти будівлю головного офісу Державної прикордонної служби на вулиці Золотоворітській.

Вони звинувачували керівництво відомства у корупції та нездатності організувати охорону державного кордону на сході країни.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пригрозив "силовим розблокуванням та арештами" мітингувальникам, які пікетували Держприкордонслужбу.

"Ці люди, які вимагають активізації, повністю блокують держустанову, яка фактично проводить бойові дії", - підкреслив міністр.

Українська правда