В МЗС пообіцяли поставити питання про закриття кордону з РФ

Субота, 14 червня 2014, 23:34

На розгляд Ради національної безпеки і оборони планується винести питання про повне закриття кордонів з Росією.

Про це під посольством РФ у Києві мітингувальникам заявив в.о. глави МЗС Андрій Дещиця, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я вам обіцяю, що на найближчому засіданні РНБО я буду ставити питання про повне закриття кордону (з Росією)", - заявив Дещиця.

Відповідаючи на питання активістів про мету свого візиту під посольство, Дещиця зазначив, що прийшов "щоб не допустити вандалізму щодо диппредставництва" і додав, що "до цього зобов'язують дипломатичні зобов'язання сторін Віденської конвенції про міжнародні відносини".

"Ми хочемо зберегти своє обличчя перед міжнародним співтовариством", - підкреслив дипломат.

Разом з тим Дещиця не виключив розриву міжнародних відносин з Росією у разі загострення ситуації.

"Якщо Росія буде продовжувати це робити, нам потрібно буде розірвати (дипломатичні відносини), але розрив дипломатичних відносин - це саме остання крапка у відносинах з Росією. Нам потрібно знайти всі необхідні механізми (врегулювання ситуації). Якщо ми розірвемо дипвідносини, ми не зможемо вирішувати питання людей, які перебувають на території Росії ", - заявив в.о. голови МЗС.

"Люди протестують різними способами, часом агресивно, ... але ми тут для того, щоб не допустити штурму посольства", - зазначив Дещиця.

Як відомо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що скликає засідання РНБО на 16 червня. На порядку денному - операція з відновлення державного кордону та кроки із запровадження мирного плану на Донбасі.

powered by lun.ua