Росіян із каналу "Звєзда" видадуть аташе посольства РФ

Понеділок, 16 червня 2014, 11:49

Українська сторона в понеділок передасть російських журналістів телеканалу "Звезда" військовому аташе посольства Російської Федерації в Україні.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Дніпропетровській обласній державній адміністрації, журналістів буде передано представнику РФ о 13.30 у будівлі обладміністрації.

Журналістів каналу "Звезда" - кореспондента Євгена Давидова та звукоінженера Микиту Конашенкова - силовики затримали в Дніпропетровській області. Вони прямували до аеропорту Дніпропетровська для подальшого вильоту в Москву.

Це вже друге затримання журналістів телеканалу "Звезда" останнім часом. Раніше членів знімальної групи "Звезды" Андрія Сушенкова та Антона Малишева 6 червня затримали в районі Билбасівки неподалік Слов'янська за підозрою у збиранні інформації про блокпост та передали представникам СБУ для уточнення обставин і мети перебування поблизу блокпоста.

У ніч на 9 червня їх було передано російським дипломатам на кордоні, після чого спецбортом Міноборони РФ доправлено в Москву.

Станом на 14:30 представники Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ОДА) передали помічникові військово-морського аташе РФ Едуарду Белашева журналістів російського телеканалу "Звезда" кореспондента Євгена Давидова та звукоінженера Микиту Конашенкова.

Передача журналістів відбувалася в будівлі Дніпропетровської ОДА в присутності понад 30 українських та зарубіжних журналістів

powered by lun.ua