Медведчук і Шуфрич стали переговірниками з ОБСЄ від сепаратистів

Понеділок, 23 червня 2014, 17:07

Віктор Медведчук і "регіонал" Нестор Шуфрич відправилися на Донбас для переговорів.

Про це повідомляє прес-служба "Українського вибору".

"Переговірна посередницька група в складі Віктора Медведчука й Нестора Шуфрича разом з контактною групою ОБСЄ сьогодні перебуває на Донбасі. Триває переговірний процес, подробиці поки не повідомляються", - сказано в повідомленні. 

"Як заявив Медведчук, мета переговорів — реалізація мирного плану по врегулюванню ситуації на Сході України, припинення кровопролиття, запобігання загибелі людей, збереження єдності країни", - підкреслили в повідомленні.

Офіційно Медведчука з боку України ніхто не делегував.

ЗМІ повідомляли, що в ході переговорів із представниками так званої "ДНР" Медведчук дістав згоду на зустріч із місією ОБСЄ по налагодженню діалогу між Києвом і південно-сходом України, яку РФ підтримує на рівні посла.

Раніше російський президент і кум Медведчука – Володимир Путін - вітав інформацію про початок попередніх контактів Медведчука в Донецьку й Луганську.

У квітні 2014 року в ЗМІ з'явилася інформація, що "сепаратистські безпорядки" у Харкові організують люди, пов'язані з "сім'єю", Медведчуком і "регіоналом" Олегом Царьовим.

Крім того, повідомлялося, що Медведчук фінансував президентську кампанію Царьова, який веде активну сепаратистську діяльність на сході.

У травні ЗМІ писали, що Медведчук літав на "переговори із представниками місцевої еліти в контексті створення "Донецької народної республіки" і її відносин з лідерами регіону".

Повідомлялося, що саме Медведчук міг бути автором схеми Торговельної війни, яку ще в серпні 2013 року розгорнула проти України Росія.

Медведчук завжди був захисником і прихильником Росії й митного Союзу. Він разом з комуністами був ініціатором проведення референдуму про вступ у митний союз.

Ще в грудні він заявляв про розкол України, такі ж заяві почали звучати з уст керівництва Росії.

Медведчук і Шуфрич раніше входили в партію СДПУ(о). Медведчук був главою АП при Кучмі й вважався там "сірим кардиналом".

Українська правда

powered by lun.ua