Прикордонники визнали, що не контролюють кордон на пункті Ізварине

Вівторок, 24 червня 2014, 10:44

Державна прикордонна служба заявляє про відсутність контролю з боку України над прикордонним пунктом "Ізварино" у Луганській області на кордоні з Росією.

Про це повідомив начальник прес-служби Держприкордонслужби Олег Слободян, передає Zn.Ua

"Ні, немає контролю", - заявив Слободян.

При цьому помічник голови Прикордонної служби Сергій Астахов у коментарі "Українській правді" спростував інформацію про обстріл пункту пропуску Ізварине. А про "дірку" в кордоні, сказав він, прикордонники повідомляли кілька днів тому.

Нагадаємо, 23 червня в 12:00 представник інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки й оборони Володимир Чеповий заявив, що "український кордон на замку".

"У нас є вогневий контроль усього кордону. У такому режимі ми контролюємо вогневим методом. Це означає, що кордон зараз на замку. Головний акцент, що техніка точно не може переміщатися", - заявив Чеповий.

На переговорах у Донецьку по мирному врегулюванню конфлікту досягнута домовленість про припинення вогню. Терористи готові припинити вогонь у відповідь на аналогічні дії України до 10 ранку 27 червня. Крім того, вони сподіваються на перехід до переговорів про мирне врегулювання конфлікту до цього часу.powered by lun.ua