Прикордонники визнали, що не контролюють кордон на пункті Ізварине

Вівторок, 24 червня 2014, 10:44

Державна прикордонна служба заявляє про відсутність контролю з боку України над прикордонним пунктом "Ізварино" у Луганській області на кордоні з Росією.

Про це повідомив начальник прес-служби Держприкордонслужби Олег Слободян, передає Zn.Ua

"Ні, немає контролю", - заявив Слободян.

При цьому помічник голови Прикордонної служби Сергій Астахов у коментарі "Українській правді" спростував інформацію про обстріл пункту пропуску Ізварине. А про "дірку" в кордоні, сказав він, прикордонники повідомляли кілька днів тому.

Нагадаємо, 23 червня в 12:00 представник інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки й оборони Володимир Чеповий заявив, що "український кордон на замку".

"У нас є вогневий контроль усього кордону. У такому режимі ми контролюємо вогневим методом. Це означає, що кордон зараз на замку. Головний акцент, що техніка точно не може переміщатися", - заявив Чеповий.

На переговорах у Донецьку по мирному врегулюванню конфлікту досягнута домовленість про припинення вогню. Терористи готові припинити вогонь у відповідь на аналогічні дії України до 10 ранку 27 червня. Крім того, вони сподіваються на перехід до переговорів про мирне врегулювання конфлікту до цього часу.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.