Українські прикордонники контролюють "Ізварине" вогнем

Середа, 25 червня 2014, 14:00

Українські прикордонники продовжують заходи щодо поновлення охорони та оборони державного кордону в прикордонних районах Луганської та Донецької областей.

Про це у середу повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

За даними прикордонників, 25 червня з 4-ї до 6-ї години відбулося бойове зіткнення та обстріли блокпостів і опорних пунктів прикриття лінії державного кордону в районі населених пунктів Бірюкове та Дякове Луганської області.

Прикордонників обстрілювали з мінометів та стрілецької зброї. Втрат з боку прикордонників не має.

У прикордонні досі присутні незаконні збройні групи невідомих осіб, а також іде переміщення військової техніки та підрозділів Збройних сил Росії поблизу українського кордону, вказано в повідомленні.

Незважаючи на те, що міжнародний автомобільний пункт пропуску "Ізварине" (Луганська область) був тимчасово закритий урядом України, терористи за сприянням російської сторони здійснюють пропуск осіб через кордон.

У зв’язку з цим наразі охорона кордону дублюється блокпостами ЗСУ та Держприкордонслужби, які розташовані за декілька кілометрів від пункту пропуску та здійснюють його вогневий контроль.

Крім того патрульними літаками Держприкордонслужби проведено висвітлення надводної обстановки у виключній (морській) економічній зоні України та обстежено 5670 км2.

Також проведено моніторинг обстановки на ділянці кордону в межах Сумської та Чернігівської областей. Порушень режиму плавання та кордону на цих напрямках не виявлено, зазначає прес-служба.

Українська правда

powered by lun.ua