Шуфрич розповів, хто уповноважив Медведчука на переговори

Середа, 25 червня 2014, 17:02

Регіонал Нестор Шуфрич заявляє, що Віктора Медведчука попросив взяти участь в переговорах спікер Олександр Турчинов, який тоді виконував обов’язки президента.

Про це він сказав в ефірі Громадського.ТБ.

Він повідомив, що тоді працювала переговорна група, "яка вела переговори з ДНР та ЛНР щодо врегулювання  ситуації на Донбасі мирним шляхом".

"Після 10 травня ми зрозуміли, що ситуація загрозлива. Керівництво держави звернулося до мене і Медведчука з проханням долучитися до самого процесу посередництва Віктора Медведчука", - сказав він.

"Медведчук мав консультації із президентом Росії і з в.о. президента Турчиновим. І було прийнято рішення, що необхідність така є. Потім вже при Порошенку була продовжена ця місія", - сказав він.

На уточнення Шуфрич сказав, що до них звертався Турчинов, "а потім саме така позиція була у Порошенка".

"Не могли знайти людей, яким би довіряли представники ДНР і ЛНР…" – сказав він.

У відповідь на репліку, "що таке ДНР і ЛНР", він сказав: "Як би ми до цього не ставилися, але це сьогодні організація, це люди, які об'єдналися в певну структуру і створюють цю структуру".

На репліку про те, що Генпрокуратура дала визначення цим структурам, він відповів: "Таке визначення має дати суд. Є підозра в тому, що такі структури можуть бути визнані терористичними, але визначення має дати суд".

Шуфрич повідомив, що самопроголошеного прем’єра ДНР російського піарника Олександра Бородая він бачив у понеділок. У неділю він спілкувався з сепаратистами росіянином Просьолковим та Павлом Губарєвим.

"У нас були ситуації, коли ми мали зустрітися з представниками ДНР і ЛНР, ми були змушені летіти в Ростов на Дону", - також зізнався він.

Захищаючи Медведчука, Шуфрич заявив, що "те, що говорять Медведчук і Глазьєв – це не одне й теж".

Шуфрич також зазначив, шо він не знав, що "регіонал" Олег Царьов братиме учать у консультаціях, які відбувалися в понеділок.

Відповідаючи а питання, хто організував ДНР і ЛНР, Шуфрич заявив: "Ну це точно н Медведчук і не Шуфрич".

Як відомо, Медведчук є кумом Путіна.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування