Стець: В Нацгвардії багато проблем з витоком інформації

Понеділок, 30 червня 2014, 21:48

На базі управління інформбезпеки, яке було створено в неділю, створено 3 відділи: інформполітики, внутрішніх комунікацій і, безпосередньо, інформбезпеки.

Про це повідомив керівник управління інформаційної безпеки Нацгвардії, народний депутат від партії "Батьківщіна" Юрій Стець в інтерв'ю ЛігаБізнесІнформ.

"Управління, яким я керую, фінансуватиметься виключно за мої гроші - ні копійки з держбюджету не буде витрачено", - запевнив Стець.

Крім того, він повідомив, що в даний час в Нацгвардії багато проблем з витоком інформації.

Також повинна бути налагоджена робота з інформацією, яку потрібно отримувати з того боку фронту - в цьому є проблеми, - заявив депутат.

"Дуже хочу зайнятися тим, що називається агітпроп. Оскільки люди, які знаходяться в зоні бойових дій - солдати, вони досить обмежені в потоці інформації із зовнішнього світу", - зазначив Стець.

За його словами, він вже затвердив макет першого випуску газети АТО, яка буде розповсюджуватися безкоштовно.

"Вона буде називатися "Україна Єдина". Це буде газета АТО. Не бойовий листок, а повноцінна газета, в ній будуть матеріали як для солдат, які знаходяться на передовій, так і матеріали про них", - підкреслив депутат.

Стець також зазначив, що коли президент України Петро Порошенко прийшов до Адміністрації, виявилося, що департамент інформполітики, ідеології та моніторингу просто відсутній.

"Ключова моє завдання - пояснювати солдатам в зоні АТО, що, як і чому відбувається і які будуть подальші дії. Вони знаходяться в інформаційному вакуумі", - пояснив він.

Як відомо, у неділю міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сформував нове управління, яке очолив Юрій Стець.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування