Порошенко: Очікуємо рішення про заборону використання військ РФ в Україні

22 перегляди
П'ятниця, 6 червня 2014, 21:05

Обраний президент України Петро Порошенко заявив, що після перемовин у Франції очікується рішення Ради Федерації про скасування рішення щодо дозволу використання російських військ в Україні.

Про це повідомила прес-секретар Порошенка Ірина Фріз.

"Ми досягли домовленості про три речі: до України приїде російський представник, з яким ми обговоримо перші кроки щодо мирного врегулюванню ситуації і план, в якому передбачається низка кроків з боку Росії та з боку України", - цитує вона слова Порошенка.

"Крім того, ми очікуємо скасування рішення Ради Федерації РФ про використання збройних сил РФ на території України. А також плануємо спільні дії із закриття кордонів на ділянках де іде збройний конфлікт та постійний перетин українських кордонів диверсантами", - додав обраний президент.

"Можу сказати, що усі питання йшли непросто, в тому числі і реакція на порушене мною питання щодо Криму, але ми будемо наполегливо досягати тих цілей, які ми поставили перед собою, і розпочинаємо переговори в неділю", - заявив Порошенко.

Як відомо, Петро Порошенко взяв участь у короткій зустрічі "у форматі Франція, Німеччина, Росія й Україна", під час якої була досягнута низка домовленостей.

1 березня Рада Федерації РФ з порушенням власного регламенту дозволила своєму президенту Володимиру Путіну використовувати війська на території України.

Джерело відео - 24 Канал

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua