ВР ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА ЧАСТКОВУ МОБІЛІЗАЦІЮ

337 переглядів
101
Вівторок, 22 липня 2014, 11:12

Верховна Рада підтримала указ президента Петра Порошенка про часткову мобілізацію.

За це проголосували 232 депутатів.

Згідно з пояснювальної запискою, "необхідність прийняття рішення про часткову мобілізацію зумовлена поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території РФ поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України".

Мобілізація проводиться протягом 45 діб із дня набрання чинності названим Указом.

Указом створюються додаткові умови для доукомплектування потреб Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, інших військових формувань України військовозобов'язаними та резервістами відповідно до мобілізаційних планів. 

Це дозволить додатково привести у бойовий стан 15 бойових частин та 44 частини бойового забезпечення для забезпечення потреб оборони.

За словами Парубія, набираються ті люди, які пройшли вишкіл в ЗС України, люди які мають досвід ведення служби, офіцери у відставці. Набираються виключно на ті спеціальності, які необхідні для тої чи іншої частини.

Відповідаючи на питання про те, чи можлива якась часткова відпустка для тих, хто вже з березня мобілізований, Парубій відповів:

"Вже на сьогодні Міноборони розробило систему відпусток, коли для частини солдат дається відпустка, відрядження додому, як певна форма відпочинку і заміни для хлопців".

"Але проведення мобілізації дозволить провести хоча б часткову ротацію для хлопців, які з самого початку бойових дій перебувають на фронті. І ця мобілізація дозволить тим хлопцям, які на сьогодні є виснажені, які воюють і перемагають в ці дні хоч частково провести цю ротацію", - додав він.

Парубій також повідомив, що "президент дав доручення, щоб усі сили мобілізовувались на стільки, на скільки держава зможе їх забезпечити захистом". 

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.133.167.---Kisu Onez..
Слабенький указ. Україні потрібний боєздатний резерв 200-300 тис. Мобілізація потрібна в першу чергу для підготовки резерву з високим рівнем готовності. Бо нам ще довго знаходитись в стані конфлікту з кацапщиною. Готувати резерв потрібно періодично і постійно, двічі-тричі по кілька тижнів. Щоб резервісти не відривались від життя.
IP: 109.200.233.---Lik Slonskij..
Вообще поразительно, сколько желающих повоевать. Надо валить с этого олигархата. Олигархи пошли по сценарию Югославии. Праравославный мир поднимается на войну с армией кровавых олигархов и манкуртов. В Новороссию прибыл сербский батальон, 205 бойцов. Сегодня ополченцы взяли в плен шведского наёмника. Короче война на годы с неизбежным расспадом.
IP: 144.76.166.---OldLion..
Lik Slonskij: Надо валить с этого олигархата.
А вот это вы верно. Только быстрее, пока граница с Ростовом ещё не польностью запечатана.
IP: 193.46.66.---Sergio_S..
Юрій Важняк:
OldLion: Почитайте, что говорят наша десантура, спецназ, добробаты, летуны. Ещё месяца три-четыре назад - может быть. а сейчас уже - умоются.
О да, да що там казать... уже умылись, таки а хто.. ну вот под Славянском? из 300 человик три месяца умывались и ежедневно...
Ой, Х(уясику)-мудасику,сколько у тебя еще ников осталось в запасе, ась, придурошное? Кстати, в Конкорде расценки прежние, по 10,80 декревянных за коммент или уже снизили, ась?
IP: 144.76.166.---OldLion..
MrGTIdriverUA: порошенко, турчинов, ахметов, уже отправили своих сыновей в военкоматы?
А если и нет, то что? Независимо от того, где сын Ахметова или Турчинова - войну нужно закончить (выйти на границы) к осени. И решение о частичной мобилизации - верное.
Усі коментарі