Від рук терористів загинули 9 луганчан, 41 травмовані. Бойовики нищать місто

Субота, 26 липня 2014, 11:22

У Луганську в результаті збройних зіткнень загинули 9 мирних жителів, ще 41 людина отримала вогнепальні поранення і травми.

Про це повідомили в прес-службі Луганської міськради.

Згідно з повідомленням, 25 липня на території обласного центру обстановка лишалася напруженою.  Всього було здійснено 134 виїзди "швидкої допомоги". За минулу добу зафіксовані пошкодження 22 об'єктів: житлових будинків, приміщень школи, дитсадка, установ, кілька снарядів потрапили на територію стадіону "Авангард".

Також в результаті збройних зіткнень і артобстрілів мали місце аварії і пошкодження систем життєзабезпечення міста.

"У Кам'янобрідському районі сталося аварійне відключення електроенергії. Всього від електропостачання було відключено понад 25000 абонентів, від газопостачання - більше 5000 абонентів в Кам'янобрідському, Артемівському, Жовтневому та Ленінському районах міста", - зазначили у міськраді.

Крім того понад 8000 абонентів у Кам'янобрідському, Жовтневому та частково в Артемівському районах було відключено від водопостачання та водовідведення.

"Комунальні та аварійні служби продовжують працювати у посиленому режимі, відновлюючи пошкодження комунікацій і відновлюючи подачу світла, води і газу. Проте через постійні обстріли міста і збройних зіткнень, фахівці не завжди мають можливість своєчасно виїхати на місце аварій для проведення необхідних відновлювальних робіт", - повідомили у міськраді.

Джерело відео  - Славянск ТВMestinalg

Українська правда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!