Терористи замінували підходи до місця падіння "Боїнга777" - РНБО

Середа, 30 липня 2014, 13:10

На місці падіння збитого малайзійського літака "Боїнг 777" неподалік Тореза терористи обладнали бойові позиції.

Про це під час брифінгу повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

"Вони туди стягнули велику кількість важкої артилерії та замінували підходи до цієї території. Це унеможливлює роботу міжнародних експертів, які намагаються приступити до роботи та встановити причини падіння Боїнгу-777", - сказав він.

Він також зазначив, що терористи знаходяться в оточенні, тож скоро будуть змушені залишити озброєння і відійти. "Але у нас залишиться мінна небезпека, що затягне час входження на територію, де впав літак. Але ми з нею справимось", - сказав він.

"Поки відбудуться процедури, ухвалення, ратифікація і прибуття, я думаю, що до цього моменту нам вдасться убезпечити це місце. Якщо це не буде зроблено до моменту прибуття цих підрозділів, то треба буде трошки зачекати. Ми поки що не гарантуємо безпеку на цій території", - сказав він.

Раніше урядова комісія із розслідування катастрофи "Боїнга777" висловила підозру, що частина тіл загиблих досі знаходиться на території падіння літака.

В середу міжнародні спостерігачі ОБСЄ знову не змогли дістатися до місця падіння аівалайнера "Боїнг777" в Донецькій області.

Як відомо, на місце аварії "Боїнга777" має прибути міжнародна місія, якою керують Нідерланди.

Місія складатиметься з військового й невійськового персоналу  Нідерландів і Австралії.

Чисельність Місії становить не більш ніж 700 озброєних осіб персоналу.

Українська правдаpowered by lun.ua