З Луганська організовано "зелений коридор" для мирних жителів

75 переглядів
Четвер, 31 липня 2014, 07:39

Для мирних жителів Луганська організовано "зелений коридор", розпізнавальний знак для них – біле полотнище для групи людей та широка біла пов’язка для окремих громадян.

З собою жителі можуть везти особисті речі, але не вогнепальну та холодну зброю, повідомляє прес-центр АТО у четвер вранці.

"Війська оперативного командування "Північ" у складі сил АТО забезпечують "зелений коридор" для мирного населення Луганська", - сказано в повідомленні.

"Створено гуманітарний коридор з міста Луганськ та організовано там відповідну роботу за напрямком по вул. Радянській, вул. 16-та лінія, вул. Фрунзе, вул. Шевченка, далі по шосе Луганськ - Щастя через населений пункт Металіст", - інформує прес-центр АТО.

"Пункт збору та перевірки, так званий фільтраційний пункт організовано на території військової частини Державної служби надзвичайних ситуацій України в населеному пункті Щастя", - зазначають силовики.

"Вогонь на відстань 200 метрів праворуч та ліворуч від зазначеного коридору припинити з 10:00 до 16:00 щодня", - інформує прес-центр АТО.

Розпізнавальним знаком для цивільного населення пропонується мати біле полотнище для груп людей та широка біла пов’язка – для кожного громадянина або ведучого колони та замикаючого, зазначають силовики.

"З собою жителям населених пунктів дозволити вивіз особистих речей. Вивіз вогнепальної та холодної зброї заборонити", - наголошують вони.

Персонал та порядок охорони, забезпечення фільтраційного пункту (пункту збору та перевірки), порядок організації взаємодії з представниками ДСНС, Прикордонної служби, МіВС та СБУ було визначено на координаційній нараді 28 липня у Старобільську.

Огляд біженців на блокпосту 1203, супровід до "фільтраційного пункту", охорону пункту здійснюють представники МВС, Прикордонної служби.

Адміністрація пункту включає військовослужбовців Міноборони, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби, ДСНС.

"Інформацію про створення гуманітарного коридору, час його дії та розпізнавальні знаки на блокпосту 3001 прохання довести до населення Луганськ та Луганської області через усі можливі засоби", - сказано в повідомленні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua