На Донбасі загинули бійці "Азова", серед них - чоловік журналістки Тетяни Чорновол

Неділя, 10 серпня 2014, 12:24

Під Ілловайськом (Донецька обл.) в бою загинули двоє бійців батальйону міліції спецпризначення "Азов", один з яких -  чоловік журналістки та активістки Тетяни Черновол - Микола Березовий. 

Про це повідомив радник глави МВС Антон Геращенко.

"Разом з Миколою загинув ще один боєць батальйону "Азов", ім'я якого встановлюється (в районі бою зараз не працює зв'язок). ... Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розпорядився представити Миколу Березового і його полеглого побратима до державної нагороди за проявлену мужність і сміливість на війні з тероризмом", - зазначив радник глави МВС.

Інформацію про загибель бійців Українській правді підтвердили і у прес-службі батальйону "Азов". 

Доброволець "Азова"  Микола Ляхович повідомив у своєму Facebook, що Березовий загинув при спробі звільнення Іловайська.

Карта з maps.google.com

Як відомо, за ніч сили АТО продовжували наступальні дії, скеровані на звуження кільця навколо Донецька. За даними АТО, було нанесено низку вогневих ударів по опорних пунктах противника.

В результаті було знищено велику кількість техніки та живої сили терористів. "В лавах терористів відзначається паніка та хаос", - зазначили в АТО. 

"Стрілок" поставив ультиматум керівництву східної держави (РФ) – якщо не буде надана допомога, то він вимушений буде відступити від міста Антрацит. Згідно з інформацією, він погрожує своїм замовникам втечею з України. Разом з тим тривали обстріли позицій сил АТО. 

Українська правда