Бійців Правого сектору затримали з арсеналом зброї. Кажуть, везли здавати

Неділя, 17 серпня 2014, 17:33

Вранці 17 серпня на посту ДАІ біля села Бахни Летичівського району Хмельницької області працівниками ДАІ був зупинений автомобіль FIAT Fiorino 2011 року в якому їхало 5 громадян України з арсеналом зброї.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник глави МВС Антон Геращенко.

"В автомобілі крім 4 зареєстрованих мисливських рушниць була наступна зброя і боєприпаси, вивезені із зони АТО: автомати АКС - 74 - 4 шт .; гранатомет РПГ -24 "Атлень" - 1 шт .; підствольний гранатомет ГП -25 - 1 шт.; гранати Ф-1 - 4 шт .; РГД - 5 - 6 шт .; РГО - 2 шт .; ВГО - 25 (до підствольного гранатомету) - 8 шт .; саморобний вибуховий пристрій на основі ВОГ-17 і УЗРПМ - 2 шт .; сигнальні міни - 6 шт .; підривники - УЗРГМ - 7 шт .; РГМ - 2 шт .; електродетонатори - 10 шт .; пістолет травматичний "Шмайсер" - 1 шт .; патрони до стрілецької зброї калібру 7,62 мм - 279 шт. ; калібру 5,45 мм - 150 шт. ", - наголошується в повідомленні.

У всіх п'яти громадян були виявлені посвідчення організації Правий сектор за номерами КМ -143, КМ-141, КМ-137, КМ - 118, КМ - 252.

При цьому Геращенко процитував довідку Хмельницького обласного УВС: "В результаті проведення слідчих дій та з показань Івана Васильовича Д. з'ясовано, що вищезазначену зброю він отримав в зоні проведення антитерористичної операції, яку перевозив в зазначеному автомобілі для подальшої здачі працівникам органам внутрішніх справ на території Хмельницької області ".

"Тепер ми в МВС отримали відповідь на питання куди ж і навіщо ж везуть зброю із зони АТО представники Правого сектору. Вони везуть його для того, щоб здати міліції", - зазначив Геращенко.

Як відомо, раніше у Львівській області були затримані 3 представників Правого сектора, які везли арсенал зброї в Закарпатті.

16 серпня Правий сектор заявив про вимогу до президента Петра Порошенка "негайно навести порядок у МВС, звільнивши одіозних представників антиукраїнських сил з посад в МВС та розпочати розслідування їх злочинної діяльності".

"У випадку невиконання наших вимог протягом 48 годин ми будемо змушені зняти всі наші підрозділи з лінії фронту, оголосити загальну мобілізацію резервних батальйонів та розпочати похід на Київ з метою проведення "швидких реформ" в МВС. Похідні колони "Правого Сектора" будуть йти в повному спорядженні", - йдеться у заяві.

Українська правда 

powered by lun.ua