Донбас отримав з усіх регіонів України більше 1200 тонн гуманітарної допомоги

Середа, 20 серпня 2014, 11:34

За період з 6 липня по 19 серпня 2014 року рятувальники доставили на Схід України більше 1200 тонн продуктів, 800 наборів добових пайків, 8650 літрів питної води, 6500 буханок хліба.

Про це повідомили у Державній службі із надзвичайних ситуацій.

Допомагають жителям Сходу мешканці всіх регіонів України. Місцеві адміністрації спільно з рятувальниками ДСНС України та волонтерськими організаціями збирають речі першої необхідності та відправляють до східних регіонів.

Рятувальники ДСНС України організовують постійний збір та здійснюють доправлення гуманітарної допомоги до місць призначення. Жителі міст Сходу отримують макаронні вироби, борошно, цукор, питну воду, чай, хліб, печиво, олію, овочі, фрукти, крупи,  засоби гігієни, медпрепарати та одяг.

Зокрема, вже на другий день після звільнення Слов’янська, його мешканці отримали від рятувальників ДСНС у Дніпропетровській, Житомирський, Кіровоградській та  Харківській областей більш ніж 63 тонни продуктів харчування,  800 наборів добових пайків, 12 000 літрів води та 500 тис. буханок хліба.

Рятувальники доставили 1200 тонн допомоги жителям Сходу

Фото ДСНС 

Від управління ДСНС України у Черкаській області мешканці Слов’янська отримали майже 2 т. продуктів харчування.

Рятувальники ДСНС України у Київській області спільно з Київською ОДА передали на Схід України більш ніж 110 т. харчів, одягу, медикаментів, засобів гігієни.

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області вже тричідоставляли гуманітарну допомогу мешканцям звільнених територій. Всього було доставлено більше 3 тис. літрів напоїв, більше 26 т. продуктів.

Харківські рятувальники направили близько 1650 літрів води, 9 т. продуктів та 1500 буханок хліба до м. Краматорськ.

Рятувальники доставили 1200 тонн допомоги жителям Сходу

Фото ДСНС 

19 серпня до міста Святогірська Донецької області запорізькі рятувальники за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації доставили мешканцям 6 тонн гуманітарної допомоги.

В цілому, рятувальники Запоріжжя вже доправили на Донбас майже 40 тонн гуманітарного вантажу.

Рятувальники доставили 1200 тонн допомоги жителям Сходу

Фото ДСНС  

Рятувальники  і надалі продовжуватимуть доставляти гуманітарну допомогу жителям східних регіонів України до повного відновлення життєзабезпечення  у звільнених від терористів містах.

Нагадаємо, 14 серпня за дорученням Уряду України із трьох міст України – Києва, Дніпропетровська та Харкова  для жителів Луганщини та Донеччини була відправлена 71 вантажівка з  майже 800 тоннами гуманітарної допомоги, яку збирали з усіх регіонів України. Координував доставку вантажу до місця призначення Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

Українська правдаpowered by lun.ua