У "ЛНР" міняють керівництво, як рукавички

Четвер, 21 серпня 2014, 10:55

Ігор Плотницький зайняв пост "прем'єр-міністра" самопроголошеної "Луганської народної республіки" і очолив її.

Про це повідомляє прес-центр "Новоросія".

Плотницький раніше займав "пост міністра оборони Луганської Народної Республіки", а 20 серпня на "сесії парламенту ЛНР" його поставили "прем'єр-міністром" і головою "ЛНР".

Таким чином, Марат Баширов, який очолив у липні "уряд ЛНР", пішов у відставку.

"Я у відставці. Прем'єр – Ігор Веніамінович", - повідомив Баширов у Facebook.

У коментарях він зазначив, що "треба завершувати війну", що немає ресурсів для "ефективного реагування", пише "Білоруський партизан". Але тепер доступне лише його пояснення з посиланням на "закони ЛНР".

Баширов про відставку з ЛНР - скрін-шот сайту "Білоруський партизан"

Прес-центр "Новоросія" уточнює, що Валерій Болотов 14 серпня заявив, що йде у відставку з посади "голови ЛНР" через наслідки поранення. Після консультацій із поплічниками він запропонував, щоб "республіку" очолив Плотницький.

Плотницький із середини серпня значився як "виконувач обов'язків голови ЛНР".

Міністром оборони "Луганської народної республіки", визнаної в Україні терористичною організацією, став Олександр Бєднов.

У ЛНР відставка її голови спричиняє відставку "Ради міністрів" ЛНР. Голова ЛНР може суміщати свою посаду й посаду прем'єр-міністра.

Прес-центр "Новоросія" також повідомляє, що 21 серпня, о 14.00, відбудеться третє засідання т.зв. "парламенту Новоросії".

У його порядку денному, серед іншого, звернення "парламенту Союзу народних республік Новоросії" до парламентів Європейських країн, Малайзії, Австралії й США, а також звернення до народу України.

Марат Баширов – близький до російської влади піарник, як і колишній прем'єр ДНР Олександр Бородай. Бородай також склав із себе повноваження прем'єр-міністра самопроголошеної "ДНР". 

"Очевидно, що Росія намагається відвести в тінь своїх громадян, які відкрито керували війною на сході України. Замість громадян Росії наперед висувають місцевих польових командирів", - пише "Білоруський партизан".

powered by lun.ua