СБУ: Водії пересядуть з гуманітарного конвою РФ на військову техніку

П'ятниця, 22 серпня 2014, 14:06

Водії російських вантажівок у складі "гуманітарного конвою" потім будуть керувати військовою технікою, яка незаконно проникає на територію України.

Про це на брифінгу в п'ятницю в Києві заявив глава Служби безпеки Валентин Наливайченко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Насправді, за кермом в'їжджає група людей для управління безпосередньо військовою технікою, яка незаконно щодня через "Ізварине" та інші пункти (які не контролюються Україною) заходить на територію нашої держави", - підкреслив він.

Глава української спецслужби також повідомив, що серед водіїв зазначеного конвою - особи, у завдання яких входить викрадення громадян України, приховування скоєних бойовиками злочинів.

"Серед так званих "водіїв" є особи з конвойних та інших підрозділів Російської Федерації з метою викрадення (людей) і приховування злочинів", - підкреслив.

Як пояснив Наливайченко, такий персонал бойовикам необхідний, оскільки українські правоохоронці після повернення на контрольовану НВФ територію встановлять здійснюються ними злочину.powered by lun.ua