Під обстрілами у Донецьку загинули 3 мирних жителів. Горить друкарня

Субота, 23 серпня 2014, 11:19

У результаті артобстрілів у Донецьку загинули троє мирних жителів. У місті горить друкарня.

Про це йдеться в повідомленні Донецької міської ради.

За інформацією МНС України в Донецькій області, унаслідок в результаті артобстрілів в Петровському районі пошкоджено будинки приватного сектору № 1 по вулиці Соколовського, № 2 по вулиці Федеративна, вулиця Раціоналізаторів 24, вулиця Банківська 30 і деякі будинки по вулиці Андрусова.

По вулиці Добровольського 7 снаряд влучив між 1 і 2 поверхами 9-поверхового житлового будинку. Пошкоджено скління в школі № 116. Крім того, по вулиці Петровського 273 снаряд влучив у приватну пекарню, значно пошкоджено покрівлю та обладнання.

Близько 18.00 під час виїзду в районі Петровського потрапила під артобстріл машина МНС, осколкові поранення отримав 1 співробітник служби, в його було доставлено в обласну травмотологію.

Уранці 23 серпня артобстрілом піддалися Кіровський і Київський райони Донецька. У Кіровському районі постраждали госпбудівлі в будинках приватного сектора. У результаті попадання снаряда стався спалах складу поліграфічної продукції друкарні "Новий світ" по вулиці Адигейській, 6а.

У Київському районі снарядом знищено магазин. Осколками від снарядів пошкоджені довколишні будинки.

Унаслідок ранкового артилерійського обстрілу в Київському районі загинуло 2 мирних жителів, які на той час знаходилися на зупинці громадського транспорту.

У Кіровському районі осколкові поранення отримав 1 мирний житель, але, на жаль, після доставки каретою швидкої допомоги в лікарню, помер.

Станом на 10.00 обстановка зберігається напруженою. Через ушкодження на контактних мережах не ходять трамваї по маршрутах № 1 та № 6. Автобуси № 73 здійснюють рух до Шахтарської площі, транспорт за маршрутом № 41 - до міськлікарні № 25, маршрут № 42 - до міськлікарні № 14.

powered by lun.ua