Терористи обстріляли селище, де немає сил АТО. Постраждали мирні мешканці

Понеділок, 25 серпня 2014, 15:38

З установок "Град" терористи обстріляли селище Комуна на Донеччині, поруч з яким нема підрозділів сил АТО.

Як повідомляє Інформаційно-аналітичний центр РНБО, багато мирних мешканців постраждало.

Окрім того, у Кіровському Донецької області в результаті артилерійського обстрілу терористів в храм святого праведного Іоанна Кронштадтського потрапив снаряд, в результаті чого загинули 3 людини.

У Петровському Луганської області бойовики обстріляли з артилерії територію Хімічного об'єднання ім. Петровського. Виникла пожежа на складах, де зберігаються запаси амоніту, артилерійських боєприпасів та продуктів утилізації твердого ракетного палива, що може спричинити жертви серед мирного населення та забруднити навколишнє середовище.

У РНБО підкреслили, що на контрольованій території терористи залякують і грабують мирне населення.

Так, згідно з інформацією, в Єнакієвому вони вивезли із магазину "Фокстрот" всю побутову техніку вартістю близько 4 млн. грн.

На центральному ринку Горлівки бандформування терористів грабують місцевих підприємців. На вулицях Донецьку терористи зупиняють мирних мешканців, автотранспорт в перевіряють на наявність донецької прописки.

Як зазначили у відомстві, в'їзд у місто тим, хто не зареєстрований в обласному центрі, заборонено. Бойовики не дозволяють також виїжджати мешканцям міста у напрямку Маріуполь - Запоріжжя, місцеве населення вимушене залишати місто ґрунтовими дорогами в обхід блокпостів терористів.

Також, за даними РНБО, Російська Федерація продовжує ведення повітряної розвідки з використанням безпілотних літальних апаратів. Вони були зафіксовані на ділянках відділів "Скадовськ" Херсонського загону та "Білолуцьк" Луганського загону.

Українська правдаpowered by lun.ua